Moje Rallye Monte Carlo - video

   Pozrite si videoklip Moja Rallye Monte Carlo 2016 o účasti posádky tímu Peugeot Sport Slovakia R. Chvála - L. Hlisnikovský na legendárnom podujatí Majstrovstiev sveta 2016.


Úspech Peugeotu 208 R2 na Monte 2016 s R. Chválom

edge

Vo veľmi skromných podmienkach nezaprel svoju lásku k pretekaniu, vášeň k rally a bojovné srdce. Sám sa priznal, že odpozeral nekonečné množstvo on-board videí priamo z Monte Carla a snažil sa memorovať celé preteky - aj keď vo väčšine prípadov sa trate menia.
 
V tažkých rýchlostných skúškach, kde sa striedal ľad so snehom, mokrá vozovka so suchou, rôzne povrchy nielen že nerozbil auto a nevypadol, ale postupne sa prepracoval zo štartovného čísla 105 na 36. pozíciu v absolútnom poradí a tesne sa priblížil k svetovej špičke. Vo svoje kategórii skončil na výbornom piatom mieste. Je to to nevídaný výsledok, ktorý naozaj stojí za Vaše povšimnutie.

Veľká gratulácia Rasťovi Chválovi a jeho navigátorovi Liborovi Hlisnikovskému!
Rasťo Chvála testoval pred Rallye Monte Carlo 2016

edge

V sezóne 2016 bude farby tímu Peugeot Sport Slovakia reprezentovať posádka Rastislav Chvála - Libor Hlisníkovský s vozidlom Peugeot 208 R2. Ich prvou súťažou v novej sezóne bude mimoriadne náročná Rallye Monte Carlo 2016, ktorá je súčasťou seriálu Majstrovstiev sveta v rally (WRC). Prinášame Vám video z pre-event testu na Monte, ktorý sa uskutočnil v Bělej pod Bezdězem.

   Video z testu so môžete pozrieť kliknutím na ikonu vľavo