Foto tímu Peugeot Sport Slovakia z Rally de Espana 2015

edge

Pozrite si FOTOGRAFIE z účinkovania posádky tímu Peugeot Sport Slovakia Martin Koči - Lukáš Kostka na Rally de Espana 2015.


Peugeot Sport Slovakia v Španielsku desiaty

edge

Záverečný test Rally de Espana 2015 organizátori zrušili po havárii posádky s č. 1, keďže ich vozidlo zablokovalo trať. Konečné výsledky v kategórii WRC2 to už neovplyvnilo a víťazstvo si zo Španielska odnáša Tidemand pred Kopeckým a Al-Attiyahom. Posádka tímu Peugeot Sport Slovakia Martin Koči - Lukáš Kostka obsadila na Rally de Espana 2015 10. miesto v kategórii WRC2.

  Martin Koči hodnotí Rally de Espana 2015

  Komentár Lukáša Kostku k Rally de Espana 2015


Martin Koči naspäť v Top10 kategórie WRC2

edge

Po prvom kole záverečnej etapy Rally de Espana 2015 sa posádka tímu Peugeot Sport Slovakia posunula v priebežnom hodnotení kategórie WRC2 z dvanásteho na jedenáste miesto. Na súťažiacich čaká záverečná trojica rýchlostných skúšok, vrátane poslednej - bodovanej "PowerStage". Hneď na teste s poradovým číslom 21 sa Martin s Lukášom 8. najlepším časom prepracovali v priebežnom poradí WRC2 na desiate miesto.


Peugeot Sport Slovakia v nedeľu pokračuje

edge

Martin Koči s Lukášom Kostkom budú v nedeľu pokračovať v Rally de Espana 2015. Vďaka systému Rally 2 absolvuje posádka tímu Peugeot Sport Slovakia 6 rýchlostných testov. Po pridelení penalizácie za neabsolvované RS (2 x 7minút) klesli Martin s Lukášom z ôsmeho na dvanáste miesto priebežného hodnotenia kategórie WRC2. Úvodná nedeľňajšia rýchlostná skúška s poradovým číslom 18 odštartuje ráno o 7:17.


Rally de Espana 2015: Dvojitý defekt na RS15

edge

V servise po RS13 mechanici vymenili vadný diferenciál a Martin Koči s Lukášom Kostkom zajazdili v nasledujúcom teste (RS14) 7. čas v kategórii WRC2. Bohužiaľ hneď na RS15 stratili na súperov viac ako tri minúty po tom, čo na trati dostali dva defekty. Po RS15 preto musel tím Peugeot Sport Slovakia odstúpiť z Rally de Espana 2015. Viac informácií neskôr ...


Technické problémy na RS12 a RS13

edge

V závere jedenástej rýchlostnej skúšky došlo na Peugeote 208 T16 posádky Martin Koči - Lukáš Kostka k poruche zadného diferenciálu, takže nasledujúce RS12 a RS13 absolvovala posádka tímu Peugeot Sport Slovakia len s pohonom prednej nápravy. Napriek tomu si chalani dokázali udržať siedme miesto v priebežnom poradí kategórie WRC2.


Peugeot Sport Slovakia vo WRC2 siedmy po RS11

edge

Viac ako 26 km dlhá rýchlostná skúška La Figuera dokonale preverila techniku i posádky, viacerí z favoritov ju nedokončili. Aj preto tím Peugeot Sport Slovakia postúpil z deviateho na siedme miesto priebežného hodnotenia kategórie WRC2.


Koči s Kostkom v Španielsku šiesty vo WRC2 na RS10

edge

Druhú etapu Rally de Espana 2015 začala posádka tímu Peugeot Sport Slovakia výborným šiestym časom vo WRC2 na SS10. Po RS patrí Martinovi s Lukášom deviate miesto vo WRC2.


Peugeot Sport Slovakia po piatku desiaty vo WRC2

edge

Náročná, takmer 36 km dlhá rýchlostná skúška s poradovým číslom 9 uzavrela piatkovú etapu Rally de Espana 2015. Posádka tímu Peugeot Sport Slovakia Martin Koči - Lukáš Kostka odštartuje v sobotu do druhej etapy z 10. miesta v priebežnom poradí WRC2. Na posádky čaká 8 testov, rozhodovať sa bude pravdepodobne na viac ako 26 km dlhej skúške La Figuera, ktorú súťažiaci absolvujú dvakrát.


Martin s Lukášom v Španielsku po RS6 v TOP10 WRC2

edge

Šiesta rýchlostná skúška Rally de Espana 2015 priniesla výrazný posun pre tím Peugeot Sport Slovakia. Jedenásty najlepší čas znamená posun na 10. priečku priebežného hodnotenia WRC2. Martin Koči s Lukášom Kostkom dnes ešte absolvujú tri rýchlostné skúšky.


Martin Koči po RS5 na 13. mieste vo WRC2

edge

Po prvej polovici piatkovej etapy Rally de Espana 2015 figuruje posádka tímu Peugeot Sport Slovakia na 13. mieste priebežného poradia WRC2. Popoludňajšiu sekciu rýchlostných skúšok odštartujú Martin Koči s Lukášom Kostkom na SS6 o 16:04 CET.


Peugeot Sport Slovakia po RS3 v Španielsku trinásty

edge

Posádka tímu Peugeot Sport Slovakia Martin Koči - Lukáš Kostka figuruje po tretej rýchlostnej skúške Rally de Espana 2015 na 13. mieste v priebežnom hodnotení WRC2.


Koči s Kostkom odštartovali na Rally de Espana 2015

edge

Peugeot Sport Slovakia odštartoval vo štvrtok 22. októbra 2015 na ďalšom podujatí Majstrovstiev sveta v rally 2015. Martin Koči s Lukášom Kostkom obsadili v úvodnej rýchlostnej skúške súťaže 15. miesto v kategórii WRC2.